2016. nov. 15.

Mire jó az ovi?

Persze, a süvölvények megnevelésére. Amikor joghurttal rajzol az asztalra, ledobálja az evőeszközöket meg mindent amit ér a földre stb., meg szoktuk kérdezni, hogy az oviban is ezt csinálja-e, általában nevet, mintha jó viccet mondtunk volna.
Az ovi egyik pozitív hozadéka itt:

És képriport a facebook csoportjuk oldaláról:
A növekvő csoport és persze a csajokkal log (szerelmes pillantas Ana-ra)

Foglalkozások és a halloween buli, amire elfelejtettük beöltöztetni...

Okosodás
Hatalmas ovis