2014. márc. 31.
2014. márc. 30.
Tréfi Benci
Így láttunk Téged először, Sámuel Benedek. Az ajándék pedig, amit hoztál, az Te magad vagy. Kistörpe.
2014. márc. 29.
Benő á la Juli
Juli megörökítette nekünk, milyen lesz Benőkével a családi élet, illetve milyen lesz Benő maga. Szerintem a hasonlóság magáért beszél:
Juli még azt is megrajzolta nekünk, hogyan ünnepel majd a család, amikor Benő megérkezett. Pl Gábor egy pohár vízzel - felhívom a figyelmet a művész még arra is külön figyelmet fordított, hogy valósághűen visszaadja, ahogy abból a pohárból Gábor ingére is kerül a vízből - vajon honnan vette ezt?? A rajz februárban készült, de egyértelműen szülőszobát ábrázolja:
Köszönjük Juli!
Juli még azt is megrajzolta nekünk, hogyan ünnepel majd a család, amikor Benő megérkezett. Pl Gábor egy pohár vízzel - felhívom a figyelmet a művész még arra is külön figyelmet fordított, hogy valósághűen visszaadja, ahogy abból a pohárból Gábor ingére is kerül a vízből - vajon honnan vette ezt?? A rajz februárban készült, de egyértelműen szülőszobát ábrázolja:
Köszönjük Juli!
2014. márc. 18.
rólam van szó!
Ezt a naplót Neked hoztuk létre. És persze magunknak, kik rajtad kívül figyelemmel, odaadással, szertettel fürkésszük folytonos gyarapodásodat, fejlődésedet: Életedet.
Nagyon vártuk már hogy velünk legyél, és ezt Te pontosan tudtad az Üstben. Vártad, hogy mikor a legjobb. Mi vártuk, hogy a legtökéletesebb érkezzen. Ennek kereszteződéséből születtél.
Ez a Napló inkább fényképek/videók és azokat kísérő szövegeket tartalmaz. Hiszen, nehéz visszaadni azt amit folyamatosan, hullámzóan gondolunk, tapasztalunk Rólad, érzünk veled kapcsolatban. Mindezt e Napló csak inkább kevesebb, mint több sikerrel szorítja elektronikus-blogizált korlátok közé.
A Napló elsősorban Neked szól, de rólunk, Minnanyiunkról. Azokról, akik születésedtől fogva körbe vesznek téged, kísérnek, szeretnek és szerethetnek: Család, Barátok és Emberek.
Kísérletet teszünk tehát, hogy lekövessük Életedet e-formátuman. Hogy a jövőben Te tudod-e olvasni mert pl. megszűnnek a „formátumok”, még nem tudjuk, meglátjuk.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






