Egy kép Murillo-é, a többit mi festettük.
2017. júl. 18.
Mediterrán pécsi tavasz
Ilyen melegben jól fog esni egy áprilisi képriport egy apa-SB pécsi kiruccanásról.
Pécsi papának gyors felépülést kívánunk!!
És néhány mulatság a végére, videók:
Ugyanez más szemszögből:
Szinkrontalajgyak:
Pécsi papának gyors felépülést kívánunk!!
![]() |
| Legalább nem kellett kerülgetni a turistákat |
![]() |
| Szépemlékű Papucs borozó. Egyedül a Széchenyi téren - ritka pillanat |
![]() |
| Uncsi(tesó) felolvasás és cukiban. Tipikus Kata |
![]() |
| Játszópajtik - csajos és fiús elfoglaltságok (ebben a sorrendben) :-) |
![]() |
| Papákkal vásárlás |
![]() |
| Csigafigyelés |
![]() |
| Emblematikus szekszárdi helyeken anya kedvéért (bár úgy látom, apa kedvéért is.. :-) |
![]() | |
| Hoppla harangtorony lábánál avagy a csupakék unokatesók. Kéz a zsebben sétálók |
| Nem adom a paulás pudingot |
Ugyanez más szemszögből:
2017. júl. 7.
Tündérkert, ahol élünk
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









