2026. márc. 30.

VV10

 Kétjegyű lettél te is, nagy gyerek vagy már, nem kisfiú. Nagyon meggyőző tudsz lenni, ha valamit nagyon szeretnél. Érveket gyüjtesz és a másik fejével gondolkodsz. Ügyes..

Viszont ma sikerült meglepni téged. Tudsz gondoskodni másról, ebédet főzöl, elpakolsz, megteritesz, ezért egy kisállatot is el tudsz látni pl egy törpehörcsögöt. Aki segít kapcsolódni másokhoz, magadhoz.

Legyél bánthatatlan, ezt kívánjuk a 10.szülinapodon.

Sok ezer puszi!

2026. márc. 8.

SB12

 Angyalarcú nagyfiúnk!

Isten éltessen ezen a szép tavaszi napon! Es éltesd magad és másokat a belőled jövő életörömmel!

A mai napra a programunk a koncerted adta, ("Les Champs-Élysées"  ), fáradhatatlanul kísérletezel a zongorán és keresed a tuti darabokat. Ugyanennyit olvasol is, ez a két kedvenc időtöltésed. 

Néha úgy jössz haza kosáredzésről, hogy meghajtottak és alig vánszorogsz, de erről hamar el szoktál feledkezni. Az az érzésem, sosem fáradsz el.

Nagyon önérzetesen viselkedsz, hangosan kéred ki magadnak, ha valami nem fair. Te viszont nagyon igazságos vagy, mások szempontját is mindig figyelembe veszed, főleg ha ez az öcséd. Rá gondosan figyelsz.és megvéded. Már amikor nem egymást heccelitek.

S1-et és a secondaire életérzést imádod pl büfézés, a tanulást nem annyira, pedig jól megy. Ha egyedül jöhetsz haza lyukas óra miatt, ragyogsz, ugyanezt egy edzés után, amikor nem tudunk érted menni: hogy lakhatunk ilyen messze az iskolától, felháborító! (1.2 km) LOL

Ma megbíztunk téged (benned) életed első mobiljával. Buta telefon és kapcsolattartásra van - mást nem is nagyon lehet vele csinálni. Légy jó gazdája -ne fordítva-, és ne faljon fel a jövőben sem!

Nagyon szeretünk, ragyogó cukorborsó!

Apa, anya