2017. ápr. 28.

Az idő urai

Az idő urai köszöntik Abigélt a Föld nevű bolygón! Kivánják, hogy töltse hasznosan napjait (tipp: például az ellátó személyzet szórakoztatásával), nőjjön akkorára, mint SB (csak két év alatt) és okosodjon, ügyesedjen exponenciálisan!

2017. ápr. 22.

Aranykor

Néhány kincsre bukkantam az elmúlt napokban, ez az egyik. Abból az aranykorból származik, amikor elsőszülött gyerekünk még apiapának és anyianyának hivott bennünket és a kedves hangján beszélt velünk. Azóta van már neki többféle és a kedves hangja viszonylag ritkán kerül elő. Ime:


2017. ápr. 21.

Halleluja, VV feltámadott! Örvendezzünk!

Nagyszombat reggeltől presszionáltam a kisebbiket, hogy kapja össze magát és használja arra a lábát, amire való, mert úgy szoktuk meg (egy példa alapján..), hogy a gyerekeink ezen a napon kezdenek el járni. Úgy látszik, hogy VV csak erre a biztatásra és bároritasra várt, mert délutánra legyőzte korlátait és JÁRT! Ennek a húsvéti csodának a szokásosnál szélesebb közönség is tanúja volt, mivel Luli unokanővér tavaszi szünetben nálunk járt anyájával, meglátogatták a régen látott mamát és minket.
Acsaládon belül folytattunk már filozófiai diskurzust arról, mikortól számit járásnak a lépegetés. Abban maradtunk, hogy a kapaszkodva lépegetés nem minősül annak. Sem a lendületből kapaszkodás nélküli roham, ami általában csak kb két-három lépésre elegendő. Tehát ami a mi fogalmaink szerinti járás, azt VV Nagyszombaton produkálta: segitség nélküli ölálló lépegetés koncentráltan egyensúlyozva, ami háromnál több lépést eredményez. Ez itt legalább 6 egyszerre, csak ezt sikerült elkapni a le-fel mászkálásból. Csillogott a szeme, úgy örült VV, hogy sikerült:

Halleluja, VV feltámadott! Örvendezzünk!

2017. ápr. 20.

8 kép a 8évessel


Éljen a tavaszi szünet! Jó, hogy itt voltatok!

Rákattintva nagyobbak lesznek a gyerekek!

2017. ápr. 9.

VV 1 éves és cuki



Ahogy a reggeli napfény átvilágít a fülén :-)

A bal alsó tesóra nézést kiemelném

Tesó 3. szülinapján

Változatos pózok, de legalább alszik. Az indikativ, hogy a fele kép a mi ágyunkban készült (mivel a fél éjszakát ott tölti)
Pimasszal és Paliéknál

A bölcsi próba Katiénál - jól ment a bandázás

Az első tavasz- és fűélmény, ja és az első önálló kanalazás
CsiKómás
Kiskutyus
Ő

2017. ápr. 8.

Mindeközben a fiúk

A fiókák külön tavaszolnak, kb igy:


2017. ápr. 4.

G40

Hogy megmutassuk a sötétlő erdőből kivezető utat a legszuperebb srácnak, akit ismerek, ime:

Isten éltessen, még kétszer ennyit boldogságban és megelégedésben!