Az idő urai köszöntik Abigélt a Föld nevű bolygón! Kivánják, hogy töltse hasznosan napjait (tipp: például az ellátó személyzet szórakoztatásával), nőjjön akkorára, mint SB (csak két év alatt) és okosodjon, ügyesedjen exponenciálisan!
2017. ápr. 28.
2017. ápr. 22.
Aranykor
Néhány kincsre bukkantam az elmúlt napokban, ez az egyik. Abból az aranykorból származik, amikor elsőszülött gyerekünk még apiapának és anyianyának hivott bennünket és a kedves hangján beszélt velünk. Azóta van már neki többféle és a kedves hangja viszonylag ritkán kerül elő. Ime:
2017. ápr. 21.
Halleluja, VV feltámadott! Örvendezzünk!
Nagyszombat reggeltől presszionáltam a kisebbiket, hogy kapja össze magát és használja arra a lábát, amire való, mert úgy szoktuk meg (egy példa alapján..), hogy a gyerekeink ezen a napon kezdenek el járni. Úgy látszik, hogy VV csak erre a biztatásra és bároritasra várt, mert délutánra legyőzte korlátait és JÁRT! Ennek a húsvéti csodának a szokásosnál szélesebb közönség is tanúja volt, mivel Luli unokanővér tavaszi szünetben nálunk járt anyájával, meglátogatták a régen látott mamát és minket.
Acsaládon belül folytattunk már filozófiai diskurzust arról, mikortól számit járásnak a lépegetés. Abban maradtunk, hogy a kapaszkodva lépegetés nem minősül annak. Sem a lendületből kapaszkodás nélküli roham, ami általában csak kb két-három lépésre elegendő. Tehát ami a mi fogalmaink szerinti járás, azt VV Nagyszombaton produkálta: segitség nélküli ölálló lépegetés koncentráltan egyensúlyozva, ami háromnál több lépést eredményez. Ez itt legalább 6 egyszerre, csak ezt sikerült elkapni a le-fel mászkálásból. Csillogott a szeme, úgy örült VV, hogy sikerült:
Halleluja, VV feltámadott! Örvendezzünk!
Acsaládon belül folytattunk már filozófiai diskurzust arról, mikortól számit járásnak a lépegetés. Abban maradtunk, hogy a kapaszkodva lépegetés nem minősül annak. Sem a lendületből kapaszkodás nélküli roham, ami általában csak kb két-három lépésre elegendő. Tehát ami a mi fogalmaink szerinti járás, azt VV Nagyszombaton produkálta: segitség nélküli ölálló lépegetés koncentráltan egyensúlyozva, ami háromnál több lépést eredményez. Ez itt legalább 6 egyszerre, csak ezt sikerült elkapni a le-fel mászkálásból. Csillogott a szeme, úgy örült VV, hogy sikerült:
Halleluja, VV feltámadott! Örvendezzünk!
2017. ápr. 20.
2017. ápr. 9.
VV 1 éves és cuki
![]() |
| Ahogy a reggeli napfény átvilágít a fülén :-) |
![]() |
| A bal alsó tesóra nézést kiemelném |
![]() |
| Tesó 3. szülinapján |
![]() |
| Változatos pózok, de legalább alszik. Az indikativ, hogy a fele kép a mi ágyunkban készült (mivel a fél éjszakát ott tölti) |
![]() |
| Pimasszal és Paliéknál |
![]() |
| A bölcsi próba Katiénál - jól ment a bandázás |
![]() |
| Az első tavasz- és fűélmény, ja és az első önálló kanalazás |
![]() |
| CsiKómás |
![]() |
| Kiskutyus |
![]() |
| Ő |
2017. ápr. 8.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)














