Fontos hófordulóhoz érkezett VV, viszont éppen ma kapcsolt teljes fordulatszámra az új családi felállás, és ez kicsit elmossa az ünnepi hangulatot. A család 2.0 holnap kezdődött volna (itthon a két fiúval egyedül napközben), mivel SB ma ballagott el a bölcsiből, viszont ma reggelre belázasodott, ezért már ma is itthon volt velünk. Így kicsit felemás ez a nap.
VVről késik a harmadik hónapos összeállítás. Egyelőre csak ezt mutatom meg ebből a tüneményből:
