Már elindult a gyakorlás a nyári vakációra Juji unokanővér eheti látogatásával. SB nagyon örül a vendégeknek, mégha VV nézőbe is jöttek. Unokatesóját mindenben utánozza és követi, remekül eljátszanak pl SB szobájában, amire nem volt még precedens. VV meg csak kapkodja a fejét. Most csak egy gyors helyzetjelentés, mivel annyi élmény éri őket, hogy nehéz lenne mindent dokumentálni.
 |
| Egy igazi és egy bölcsis spárga |
 |
| Tormaóra non-stop |
 |
| Mire jó az iskola: olvassunk az unokaöcsinek |
 |
| Juji gumicsizmában (belga módra), SB bundásban jobbíjján |
 |
| Egy támogató |
 |
| Superior karám |
Minap a Paradicsomban jártunk (nem először, de megunhatatlan),
ami azt jelenti, hogy rengeteg nem-kutyát és nem-macskát láttunk. Az
időjárás hű volt magához, és az állatkert minden földrészén eláztunk a monszunesőben.
A hely egyébként csodálatos, növénykert és kultúrpark is egyben, ahol a
különböző égtájak faunája mellett azok tipikus épületei, kultúrdarabkái
is láthatók. Így sétáltunk teraszos rízsültetvényen, jártunk buddhista templomban és függőhídon mellesleg néhány állat pl. fehér tigris, koala, panda, szurikáta meglátogatása mellett.
|
 |
| Vele jól elbeszélgettünk |
 |
| Megpihentunk a tenger alján |
 |
| Jól áll neki a fehérkvanc |
 |
| Bleee |
 |
| Rízsföldeken járva |
 |
| Ezért mentünk |
 |
| Tipikus kép - készült Belgiumban az év leghosszabb napján |
Aztán kaptuk a jó híreket Kata remekbe szabott bizonyítványáról és Netti ötös dimplomájáról, gratulálunk Nektek! Igazán jól indul ez a nyár!