2016. jún. 23.

Gyakorlás a szünidőre

Már elindult a gyakorlás a nyári vakációra Juji unokanővér eheti látogatásával. SB nagyon örül a vendégeknek, mégha VV nézőbe is jöttek. Unokatesóját mindenben utánozza és követi, remekül eljátszanak pl SB szobájában, amire nem volt még precedens. VV meg csak kapkodja a fejét. Most csak egy gyors helyzetjelentés, mivel annyi élmény éri őket, hogy nehéz lenne mindent dokumentálni.

Egy igazi és egy bölcsis spárga
Tormaóra non-stop
Mire jó az iskola: olvassunk az unokaöcsinek

Juji gumicsizmában (belga módra), SB bundásban jobbíjján
Egy támogató
Superior karám

Minap a Paradicsomban jártunk (nem először, de megunhatatlan), ami azt jelenti, hogy rengeteg nem-kutyát és nem-macskát láttunk. Az időjárás hű volt magához, és az állatkert minden földrészén eláztunk a monszunesőben. A hely egyébként csodálatos, növénykert és kultúrpark is egyben, ahol a különböző égtájak faunája mellett azok tipikus épületei, kultúrdarabkái is láthatók. Így sétáltunk teraszos rízsültetvényen, jártunk buddhista templomban és függőhídon mellesleg néhány állat pl. fehér tigris, koala, panda, szurikáta meglátogatása mellett.
Vele jól elbeszélgettünk
Megpihentunk a tenger alján
Jól áll neki a fehérkvanc
Bleee
Rízsföldeken járva
Ezért mentünk
Tipikus kép - készült Belgiumban az év leghosszabb napján

Aztán kaptuk a jó híreket Kata remekbe szabott bizonyítványáról és Netti ötös dimplomájáról, gratulálunk Nektek! Igazán jól indul ez a nyár!