SB számára Apiapa eddig is sztár volt, ami VV születése után, ha lehet, még inkább fokozódott. Azóta az esti birkózáson és olvasáson kívül a többi esti szertartás is fiúsodott, ők ketten intézik. Így ha fel is merül, hogy én vinném kivételesen aludni, akkor is apát kéri inkább. Örülök ennek, így van rendjén, mivel nem én leszek a fiúk példaképe. Meg Apiapa lesz mindig is az, aki motivációs beszédet tart a legmagasabb csúszda alatt és elkapja őket, amikor leértek. Pl. ma.
SB szokásai változnak, gyorsabban mint mi hozzá tudunk szokni, így kezdi elhagyni azt a megszólítást is, amit ő talált ki nekünk és Apiapa és Anyianya helyett egyszerű apa-anya lettünk.
Apák napja apropóján itt egy videó, ami megörökíti, hogy létezett Apiapa is:
![]() |
| részben magyarul! |
