Kezd engedni a csecsemős görcsössége, így nem mutat konstant fityiszt nekünk. A bal kezével egyelőre ügyesebb, ezért - Dévény szakember tanácsára is - a jobb oldalát fejlesztjük a szimmetria érdekében.
Nagy meglepetésemre egyszer csak fogta magát, és félig elfordult júniusban - úgy emlékeztem, később kezdődik a mobilitás. Figyelnem kell rá, hová teszem le játszani, mert elficereg és teljesen más pozícióba és helyen találom meg, mikor legközelebb ránézek. Ma kezdett egy új figurát, hogy háton fekve a fejével felfelé szinte teljesen hátra néz.
Az alvás még mindig jól megy, igaz, nem számolom, hányszor eszik éjjel, mivel ezt félálomban teszi, nem kel igazán fel, ahogy én sem, így nem okoz nagy sokkot.
A fürdést nem szereti, bár talán csak annak időpontjával volt gondja, mert este törékenyebb a hangulata. Mióta rájöttünk, hogy délelőtt jobban élvezi, megszűnt az üvöltés.
SB sokat törődik az öccsével, azonnal értesít minket, ha VV "böfögött"=bukott vagy ha beszélget vagy sír, szóval követi az életét. Nehéz határokat szabni a túláradó "törődés"-nek (ami sokszor nagyon közelről történik), olyan esetekben, amikor SB beteg, mint pl most.
Összességébem ismét nagyom szerencsésnek érezzük magunkat, hogy másodszorra is egy ilyen klassz fiút hozott a gólya.













