2017. márc. 27.

I want to ride my bicycle

SB ugyan Apát jobban várta haza, de szorosan utána a lila pótkerekes csoda következett a sorban: az új bicikli. A massziv matricás 2+2 kerekűt legutolsó gazdájától, Lucától örökölte. Igy örült neki (meg a csengőnek):

Már akkor is a lila biciklivel akart az oviba menni, amikor az még meg sem érkezett. Hétvégén sokat gyakorolt, a boltba és sétálni is azzal jött rendithetetlenül. Ma az ovimentes napon már úgy közlekedik, mint egy bmx bandita, főleg mióta mondtuk, hogy ha nem tud elindulni, álljon fel a nagyobb nyomaték kedvéért.
SB a szlalompályán: