A karácsonyi 8 napos szabadság, sok családi program és találkozó. Most a képek beszéljenek magukért, én nem fogok. :-)
 |
| A karácsonyban (is) a legjobb a gyertyafüjás |
 |
| Karácsonyfa kisdfiú modellel és Bal&Jobb monogrammos kesztyű. No meg a Hézuska. |
 |
| És a Luli azt mondta, hogy ha nem mosom meg a hajam, nem kapok ajándékot. Luli a role model |
 |
| Kis karácsonyi zene |
 |
| A felső bizar kép akkor nyer értelmet, ha elárulom, hogy egy fóka van rajta a cikruszból. Az alsón meg oroszlánok. |
 |
| Csöpi nénivel, és némi torna Lucával + apamászókán. |
 |
| Diszkó |
 |
| VV első karácsonyfás képe. csináltunk olyat is, amin teljes nagyságában sikerült kitakarni a fát. Kicsi-nagy unokatesók. |
 |
| A Mama kedvéért! |
 |
| Tagadhatatlanul rokonok |
 |
| Nagyon cuki, gondolom annak örülnek, hogy a konyhapulton ülnek. Xbox és az ellenzék, avagy kicsi a bors, de ha elég hangosan ordít... |
 |
| Elősziveszter |
 |
| Luli rajza és annak megvalósulása: a sokhajú unokatesók |
 |
| Családi VV szorongatás |