2017. febr. 22.

Jedi újratöltve

Vagy nem volt ilyen sztárworsz rész? Mindenesetre újrahasznosítottuk a tavalyi bölcsis jedi ruhát, amit SB idén sokkal nagyobb öntudattal viselt. Persze még most sincs fogalma, kik azok a jedik, de pár képet mutattunk neki, és így tudott azonosulni a szerepével.
Csigás sütit (kókuszkrémes kakaós piskótatekercset) sütöttünk az ovis farsangra, mivel annyit énekli a petit escargot-ot.

Két kedvenc lánybarátja alias nagy fekete pók és pillangó a bogyóésbabócából is kiléphetett volna.
Délután nagy konfettieső lehetett az udvaron a nyomok alapján. SB nem kommentálta az eseményeket, csak hogy eltörött a kék kardja és hogy csináljunk rózsaszínűt.