2017. febr. 21.

Minek a fog?

VV sem egy nagy evő, de sokszor kikéri magának, ha pépet adunk neki, mert ő harapni akar. Ebben az az aprócska hiányosság sem akadályozza meg, hogy nincs egy foga sem, íme: