2016. okt. 3.

Első hivatalos ebéd

Bár gyümölcsszopogatásra nyáron már többbször sor került, VV hivatalosan tegnap kapta csak meg a az első ebédjét. Kb. fél kanállal fogyasztott belőle összesen, azt is a megfelelően visszafogott lelkesedéssel, dehát minden kezdet nehéz.
A nagytesós lelkesítés sem jött be, bár SB-nek jutott eszébe, hogy még VV előtt gyorsan megkóstolja a kajáját, amit azután azzal a lendülettel ki is köpött. Végén kiderül, hogy SB a jóevő gyerekünk, pedig azt hittem, azt azért lehet fokozni.
A következő videóból kitűnik, hogy hosszú út áll előttünk: