A családi luxushosszúságú nyaralás feléhez érkeztünk, így itt az ideje egy képes összefoglalónak. Próbálunk blokkosítva eltölteni időt minden helyszínen a gyerekek miatt, meg persze a tetemes mennyiségű cuccunk mozgatása sem utolsó szempont. VV még kicsi a sok ugráláshoz, úgy tűnik az eddigiekből, hogy nem értékeli a levegő- és helyszínváltozásokat. A gyerekek még egyébként is hektikus alvási szokásokkal rendelkeznek, aminek nem igazán használ a sok variálás. Ma kb 3 órán át altattam 2 db gyereket délután 70-%-os sikerrel. Szóval nálunk az alvás központi téma, olyan sok időt töltünk a rákészüléssel, magával az alvással már sajnos sokkal kevesebbet. Ezt a blogbejegyzést is elég hamar átvette a téma, pedig teljesen másról akartam beszámolni. A nyárról - eddig.
Időnk nagyrészét hűs szobákban, kertben, erkélyen, töltjük, néha játszótérre elmerészkedtünk, mivel VV miatt civilizált és nagyjából állandó környezetre és körülményekre van szükség. Eddig főleg nagyszülőknél nyaraltunk, illetve pár napot Budapesten Lindáéknál és Bajon Móniéknál + egy családi esküvőre is beugrottunk. BP-n sikerült kiborítani VV-t teljesen, szerintem kapott egy enyhe napszúrást a kendőben hordozástól, túl melege lehetett a nyári hőségben a minikiránduláson: a Parlamentig villamosoztunk meg vissza metróztunk a Délibe SB nagy örömére.
G közben visszaugrott párszor Brüsszelbe hivatalos ügyeket intézni és még megy is, mert ugye a bürokrácia útvesztőjébe csak eltévedni lehet, főleg országok között. Amikor épp itt van velünk, valamilyen fizikai munkával próbálja ellensúlyozni az elmúlt 10 irodában eltöltött hónapot. Így kifestett pár helyiséget, mázol, fúr, szerel, a szőlő pedig Öcsi hathatós segítségével fénykorát éli.
A fennmaradó 3,5 hét után folyt.köv.
 |
| Az összes autó papának |
|
 |
| Macskát csak farkánál |
 |
| Lulival |
 |
| Hovatovább |
 |
| Döci-libi |
 |
| "Mikor megyünk Dusánékhoz?" konstans kérdés |
 |
| Idén férnek bele utoljára egyszerre |
 |
| Műkacsalesen papa-mama kerti tójánál |
 |
| Kilátás a jövőre |
 |
| Ritkán egy helyen |
 |
| És csomó más ilyen férfias munkában volt része apiapával |
 |
| Bori nénivel és Bori bácsival |
 |
| Pista bácsi mintagazdaságában a káposzták is vigyázban állnak |
 |
| Meglett, de csak mert segített |
 |
| Szépszemű és bűbájkedves Dorcival |
 |
| Elíziumi mezőkön Balázs-Móni-Ágónál |
 |
| Kődobálás a Tatai tóba |
 |
| Amit minden magyar állampolgárnak látnia kell |
 |
| Éva mama szülinapján |
 |
| Leendő keresztszülőkkel |
 |
| Unokanövérekkel |
 |
| VV szorongatás minden szinten |