Megpróbálkozunk a lehetetlennel, és Vince Vilmosnak is indítunk egy blogot az egyenlő bánásmód jegyében, ott majd írok Róla többet.
A tesók találkozását másnap persze megörökítettük. A bölcsis kétévesünk egyszerre naaagy gyerekké változott, aki rendezkedik, beszél, eszik, alszik egyedül, szóval a megtestesült önállóság. SB-t trenírozzuk az utóbbi időben, amivel sikerült elérni, hogy a járókára és a kiságyra már néha magától mondja, hogy Vincéé, és nem mindig azt, hogy SBé, tüntetőleg bele is mászva vagy belehordva a játékait közben.
SB érzékeny gyerek, biztos hullámzóak lesznek az érzelmei a kistesóval kapcsolatban, de nem féltem egyiküket sem, biztos megtalálják a közös hangot - egy éven belül.
| Babyfinger |