Igen, belátjuk, hogy eleve túlvállalós-gyanús volt az elképzelés, hogy majd két blogot gondozunk. Megfogadtuk hát a jótanácsot, és egyesítettük két kiscsülök különbejáratú naplóját ebbe az egybe. Majd valahogy kimagyarázzuk nekik.
Minden érdeklődőt buzdítunk arra, hogy iratkozzon fel az egyesült blog bejegyzéseinek követésére (hogy emailben is megkapjon automatikusan minden új bejegyzést) a blog jobb oldalán található helyen, itt:
Az email cím megadása után kaptok egy visszaigazoló mailt a postafiókotokba, amit kinyitva a benne lévő linkre kattitva aktiválhatjátok a feliratkozást. Mi nem látjuk, kik iratkoztak fel, de kérésre elvégezzük a feliratkozási procedúrát bárkinek.
Üdv a fedélzeten!
