Ha a mai napunk valóban jelzi előre, milyen évünk lesz, akkor a következö dolgokat fogjuk csinálni:
- A szőlőben friss levegőn, ragyogó napsütésben testmozgunk, buli után rendvisszaállítunk és érett gyümölcsöt szüretelünk
- Szemetet szedünk a patakparton
- Lencsegulyást, malacsültet, mákosgubát ebédelünk, közben koncertet hallgatunk
- Kirándulunk, erdőt járunk
- Gyereketcipelek :)
- Rajzfilmalkudozunk
- Barátokat, rokonokat látogatunk
- Pityu-játszóházazunk
- Elfáradunk, egy kupacban elalszunk
 |
| Naspolyaszüret |
 |
| Kilátásaink |
 |
| Patak parton pipitér |
 |
| Dupla védelem |
 |
| Méglis volt nyitva egy játszóház |
BUÉK°☆•