A mai nap akár ünnepelhetnénk is, hogy VV először életében átaludta az éjszakát (9-től fél 7-ig), de az éjszakánk ettől függetlenül nem volt zavartalan. SB ugyanis átszédelgett 4-kor, szerencsére ő már nem csinál műsort, csak csendben rámfekszik, hogy mozdulni sem tudok. Ez sem lett volna gond, ha elalvás előtt nem névtáblákat rendezek több órán keresztül a mai 160 fős konferenciára, amit a Bizottsággal együtt szerveztünk. Igy egész éjjel hajtogattam és szervezkedtem, még álmomban is. A betegség csak hab a tortán: kétszer nem, harmadszorra viszont sikerült elkapnom tőlük, ők szerencsére már meggyógyultak, igy volt lehetőségem kiélvezni a betegséget: egy egész délután gyerekek nélkül G-nek köszönhetően, aki játszóházban szórakoztatta őket. Win-win.
Azért innen nagyon gratulálok VV-nek, amit mi sem mutat jobban, mint hogy ezért újra billentyűzetet ragadtam.
Vége egy újabb ovis-bölcsis projektnek, mert megvoltak a farsangi bulik múlt héten.
 |
| Tüzes-lángos ördög |
|
 |
| Mi ilyen finoman mingráncsozunk |
 |
| Teljes harci diszben |
 |
| Jedi ruha recycling a fenntarthatóság jegyében |
 |
| Végülis ha ő Hófehérke, VV lehet keresztény szerzetes. Nincs sértődés |