2017. jún. 20.

Nyaralás Balkoniában

Ki mondta, hogy Belgiumban nem lehet rendesen (értsd: homok, tengerpart, pálmafa) nyaralni? Azt sem mondta senki, hogy a felsorolt kritériumoknak egyszerre kellene teljesülnie a nyaralásélmény eléréséhez. Így általában homokos játszóterekre járunk, tengerpartra az Északi-tengerhez, és az erkélyünkön van egy pálma.
Két dézsa gyerek

a kulisszák mögött
Jaj, úgy élvezem én a...

VV nekivágott a végeláthatatlan parti sétánynak és elég messzire jutott. A videóban azt is megbeszélik, ki megy elől: