![]() |
| Ahogy a reggeli napfény átvilágít a fülén :-) |
![]() |
| A bal alsó tesóra nézést kiemelném |
![]() |
| Tesó 3. szülinapján |
![]() |
| Változatos pózok, de legalább alszik. Az indikativ, hogy a fele kép a mi ágyunkban készült (mivel a fél éjszakát ott tölti) |
![]() |
| Pimasszal és Paliéknál |
![]() |
| A bölcsi próba Katiénál - jól ment a bandázás |
![]() |
| Az első tavasz- és fűélmény, ja és az első önálló kanalazás |
![]() |
| CsiKómás |
![]() |
| Kiskutyus |
![]() |
| Ő |









