Acsaládon belül folytattunk már filozófiai diskurzust arról, mikortól számit járásnak a lépegetés. Abban maradtunk, hogy a kapaszkodva lépegetés nem minősül annak. Sem a lendületből kapaszkodás nélküli roham, ami általában csak kb két-három lépésre elegendő. Tehát ami a mi fogalmaink szerinti járás, azt VV Nagyszombaton produkálta: segitség nélküli ölálló lépegetés koncentráltan egyensúlyozva, ami háromnál több lépést eredményez. Ez itt legalább 6 egyszerre, csak ezt sikerült elkapni a le-fel mászkálásból. Csillogott a szeme, úgy örült VV, hogy sikerült:
Halleluja, VV feltámadott! Örvendezzünk!