December elején előkerestük a karácsonyi dekort a szekrény tetejéről, amit SB megbűvölve pakolt szét - többször is. Két szétpakolás között szerét ejtettük, hogy feldíszítsük a lakást, íme az eredmény, ami ugyan nélkülözi az esztétikumot, de legalább együtt csináltuk:
