Azt mondta, hogy ez már tényleg nagy. A 10 még nem, de a 11! Megérezte, hogy öregszik. Pedig csak magasra nőtt.
Az önállóság éve, P5, ami otthon felsőtagozat lenne. Felelősségteljes nagy gyerek. Osztályképviselő, bár ehhez megvesztegette az osztálytársait. Vidámpakozást ígért, meg sorti-kat. Úgyhogy szervezzük az osztályprogramokat.
Most a bűvészkedés és a filmkészítés a menő, így van már bűveszfilmjük. Meg pukirendőrös és kisgolyó-sorozat. :-D
De a csoda az ő maga, mióta megszületett.
