Ilyen melegben jól fog esni egy áprilisi képriport egy apa-SB pécsi kiruccanásról.
Pécsi papának gyors felépülést kívánunk!!
 |
| Legalább nem kellett kerülgetni a turistákat |
 |
| Szépemlékű Papucs borozó. Egyedül a Széchenyi téren - ritka pillanat |
 |
| Uncsi(tesó) felolvasás és cukiban. Tipikus Kata |
 |
| Játszópajtik - csajos és fiús elfoglaltságok (ebben a sorrendben) :-) |
 |
| Papákkal vásárlás |
 |
| Csigafigyelés |
 |
| Emblematikus szekszárdi helyeken anya kedvéért (bár úgy látom, apa kedvéért is.. :-) |
 |
| Hoppla harangtorony lábánál avagy a csupakék unokatesók. Kéz a zsebben sétálók |
|
 |
| Nem adom a paulás pudingot |
És néhány mulatság a végére, videók:
Ugyanez más szemszögből:
Szinkrontalajgyak: