Eszter napon, a nyolcadik házassági évfordulónkon a nyolc hetes Vincével.
Ennek mintájára. Kíváncsi vagyok, tudunk-e hasonló képet készíteni 2018-ban a tizedik (akár az áprilisi, akár a májusi) évfordulónkon. :-)
 |
| Ezen mind a négyen rajta vagyunk! |
 |
| Ilyet is muszáj volt |
http://macisajtok.blogspot.be/2014/04/egy-jol-sikerult-csaladi-felvetel.html
 |
| Ritka mosoly |