2015. máj. 31.

Köszi, Mama!

Egy nagy adósságot szeretnék pótolni ma a francia anyák napjára való tekintettel.

Kedves Mama!
Köszönöm a sok ringatást, gondoskodást, mondókát, éneklést (ez utóbbit a szomszédok nevében is), csitítgatást, sétát, etetést és a világ dolgainak magyarázását!
A mademoiselle-eknek tényleg nem volt sok dolga. :-)
Szeretettel, SB





Ennyire köszi!