Megérkezett a Spanyolország-Belgium útvonalat kétszer is megjárt küldemény Tittáéktól, éljen! Utoljára éppen tegnap néztek minket spanyolnak, így nagyon is aktuális az ajándék, amit ezúton is nagyon köszönünk! Ha Benőke ezt viseli majd, legalább még kifinomultabb módszerekkel tudjuk megtéveszteni a belgákat! :-) Az még kérdés, hogy a francia kiejtésünk vagy Gábor kreol bőre miatt sorolnak bennünket általában az olasz vagy a spanyol népcsoportba, mindenesetre ez a leggyakoribb tévedés azonkívül, hogy eSBét lánynak nézik.
A kézműves képeslapot Benő el is olvasta nagy tetszésnyilvánítás kíséretében.
Köszönjük Titta, Pítör és
Nóra Lili (reméljük, már meggyógyultál, legalábbis nem jönnek ki új báránykák már)!