Gábor édesapja szerint három dolgot kell megtenni egy férfinak az életben - ő ezeket mind megvalósította: legyen egy fiad, ültess egy fát és építs egy házat. Mi kettőnél tartunk. :-)
András nagybácsi (növények nagy szakértője, a család Bálint gazdája) által nevelt ciprust ültettünk a kisfiúnk keresztelőjének napján a pécsi szőlőben. Reméljük, olyan sudár lesz, mint ez az Európai ciprus. Illetve mivel Samu jelenleg hontalan - magyar anyakönyvezése folyamatban (nem, nem belga lesz)-, ezért az európai gondolat is találónak tűnt.
Még szerencse, hogy volt segítsége a megfáradt, ásónyélhez nem szokott eurokrata bürokratának.